Powroty są ciężkie, czyż nie? | #pogadanka

Wracam! Ogłaszam, że wracam! No może nie na pełen etat, ale jednak nie chciałabym porzucać czegoś co tak naprawdę zapoczątkowało Chmielovą. W tym wpisie chciałabym Wam opowiedzieć co nie co o tym dlaczego mnie tu nie było i jakie mam plany na rok 2019. Myślę, że to się Wam należy także przygotujcie sobie herbatę czy kawę i zapraszam do czytania. Co prawda, nie chcę by ten wpis był bardzo długi, bo nie chcę Was zanudzić także konkretnie. Pogadajmy sobie konkretnie - tak jest najlepiej. ;)


Powody?
Zacznijmy od tego, dlaczego zniknęłam na troszkę. A to dlatego, że mam bardzo dużo pracy niezwiązanej z Social Mediami. Myślę, że część z Was wie jak to jest kiedy zbliża się koniec studiów i trzeba ogarniać inne rzeczy. Jak to mówią są rzeczy ważne i ważniejsze - musiałam zastanowić się nad tym co tak naprawdę w danej chwili jest ważne. Szkoda, że doba nie ma więcej niż 24 godziny, bo wtedy mogłabym poświęcić czas na jeszcze więcej rzeczy, no ale niestety, a odpocząć też kiedyś trzeba. Mimo, że jestem osobą lubiącą szybki i intensywny tryb życia to czasami odczuwam, że zarówno umysł jak i ciało mówią DOŚĆ!

Kolejnym powodem mojej przerwy było poczucie, że coraz bardziej zaczynam czuć presję niżeli radość z tworzenia treści. Czułam, że to co publikuję nie jest wystarczająco dobre i nie chciałam tego Wam pokazywać. Miałam wrażenie, że wszystko to co się dzieje w internetach jest jakieś chore (nadal jest) i nie mam ochoty na branie w tym udziału - tutaj mam na myśli kupowanie lajków, zasięgi i inne tego typu rzeczy. Dlatego też zrobiłam sobie przerwę w blogowaniu, ale dzięki temu rozwinęłam nieco skrzydła na Instagramie, bo zaczęłam dodawać makijaże. Coś za coś, jednakże mam nadzieję, że blogowanie powróci do mojej daily routine, albo chociaż do weekly routine. 

Co zamierzam?
Jedyne co wiem to to, że wracam tutaj na 101%. Bardzo lubię przygotowywać dla Was recenzje czy inne treści i robienie tego na Insta nie oddaje pewnych rzeczy, dlatego też blog to coś co lubię i nie porzucę. Chciałabym by to co się będzie tutaj pojawiało było lepsze niż dotychczas dlatego też mam do Was prośbę, napiszcie mi w komentarzu czego oczekujecie to pozwoli mi na trafniejszy dobór materiału :)

Jedyne czego na dzień dzisiejszy nie wiem to kwestia częstotliwości publikowania wpisów. Nie chcę sobie narzucać niczego, chcę by było to naturalne i niewymuszone przez presję czasu. Dlatego też nie powiem Wam jak często będę tutaj coś wrzucać, ale NA PEWNO BĘDĘ!

Nowy Rok, Nowa Ja?
Rok 2019 będzie na pewno inny niż wszystkie - tego jestem pewna. Czeka na mnie wiele decyzji do podjęcia, wyborów i wyzwań, ale wiecie co? JESTEM GOTOWA! I wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny a przypadki nie istnieją. I takim akcentem zakończę dzisiejszy wpis ;)

Mam nadzieję, że tęskniłyście za mną choć odrobinkę, a jak nie to macie pecha, bo wróciłam na dobre ;)

Ściskam, Chmielova

P.S. Czekam na Wasze sugestie odnośnie wpisów!


5 komentarzy:

 1. Bardzo się cieszę, że wróciłaś. Oczywiście w życiu są rzeczy ważne i ważniejsze i cieszę się, że dobrze wybrałaś :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że ktoś się cieszy! To dla mnie bardzo ważne <3

   Usuń
 2. Wyobraź sobie, że wczoraj przeglądałam swoje Feedly, co by na nim porządki zrobić, najeżdżam na nieaktywną Chmielovą i myślę - wróci ;) A tu myk, dziś Twój wpis ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ha! Widzisz! Telepatia! Cieszę się, że ktoś czekał na mój powrót ;)

   Usuń

:)

* Dziękuje za każdy komentarz
* Jeżeli chcesz ze mną nawiązać współpracę to zachęcam do napisania maila: chmielovaa@gmail.com
Copyright © 2014 Chmielova , Blogger